Velduil 4 | Bunschoten – Spakenburg

  • €769.500/k.k.
3752 SC Bunschoten-Spakenburg
Verkocht
3752 SC Bunschoten-Spakenburg
  • €769.500/k.k.

Overzicht

  • 3
  • Slaapkamers
  • 1
  • Badkamer
  • 183
  • m2
  • 1985
  • Gebouwd in

Beschrijving

Omschrijving

Laat je verassen door deze ruime en luxe gerenoveerde woning gelegen aan de Velduil in Bunschoten-Spakenburg. Verdeeld over 183 m2 vind je hier onder andere 3 royale slaapkamers, een prachtige keuken (2019) en sfeervolle ruime woonkamer met zitkuil en open haard. De ruime achtertuin is voorzien van een unieke veranda met bar waar je in de zomeravonden heerlijk kunt genieten. Doordat er een open haard in de veranda aanwezig is, kan je tot in de late uren heerlijk verwarmd buiten vertoeven. Door de botanische sfeer van de tuin heb je het hele jaar door een vakantiegevoel. En dat in eigen huis! Parkeren doe je comfortabel op eigen terrein.

De Velduil, geliefd in de omgeving vanwege de woonkwaliteit. Heerlijk groen en rustig wonen, en toch op steenworp afstand gelegen van dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt, sportverenigingen, openbaar vervoer en scholen. Heerlijk wandelen over de bekende stadsgracht welke op 3 minuten loopafstand gelegen is. Met de fiets ben je zo in het gezellige dorpscentrum van Spakenburg. Hier zijn diverse gezellige terrassen en winkels te vinden. En natuurlijk niet te vergeten, de oude botterhaven!

Indeling:
Begane grond:
Via de entree kom je in de ruime hal met prachtige trapopgang, wasruimte, meterkast en toilet met fontein. De hal is voorzien van een gietvloer. Van hieruit is de tweede woonkamer bereikbaar welke direct aan de veranda grenst. Deze ruimte is ook goed te gebruiken voor een kantoor aan huis. Door naar de open keuken welke is voorzien van veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat met inbouw afzuiging, combi-oven, vaatwasser en een oven. Vanuit de keuken is er een open verbinding met de tuin gerichte woonkamer. Hier vind je de gezellige eethoek en sfeervolle zitkuil met open haard en pvc vloer. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.

1e verdieping:
Via de gestucte trap kom je op de royale overloop met hoge plafonds waardoor deze gelijk ruim overkomt. Deze overloop geeft toegang tot 3 royale slaapkamers waarvan er 1 aan de voorzijde is gelegen, en 2 aan de achterzijde van de woning. De master bedroom met inloopkast heeft toegang tot het balkon. De slaapkamer aan de voorzijde gelegen is voorzien van een dakkapel wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De badkamer is ruim en voorzien van een ligbad, toilet, dubbele wastafel en een douche.

Tuin (aangelegd in 2021):
Wat een fantastische plek om na een drukke dag tot rust te komen. De ruimte en het vele groen geven de tuin veel charme en sfeer. De bijzondere veranda (2020) is zeer ruim en voorzien van een gezellige bar en open haard.

Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte: 183 m2
– Perceeloppervlakte: 448 m2
– Zonnepanelen 13 stuks (2021)
– Airco (2021)
– Vloerverwarming over de gehele begane grond
– In 2019 is de woning compleet gerenoveerd
– In 2020 is de gehele woning voorzien van HR++ beglazing
– Luxe veranda met open haard en bar
– Parkeren op eigen terrein
– Ruime garage (19 m2) met bergschuur (8 m2)
– Carport
– Spouwmuurisolatie (2020)
– Oplevering in overleg.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs: € 840.000 kosten koper Hypotheekadvies
Vraagprijs per m²: € 4.781
Aangeboden sinds: 8 april 2022
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg

Bouw

Soort woonhuis: Eengezinswoning, geschakelde woning
Soort bouw: Bestaande bouw
Bouwjaar: 1985
Soort dak: Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen: 183 m²
Overige inpandige ruimte: 20 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: 66 m²
Externe bergruimte: 8 m²
Perceel: 448 m²
Inhoud: 681 m³

Indeling

Aantal kamers: 4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers: 1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen: Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen: 2 woonlagen
Voorzieningen: Airconditioning, glasvezelkabel, TV kabel en zonnepanelen

Energie

Energielabel: A Wat betekent dit?
Isolatie: HR-glas en muurisolatie
Verwarming: Cv-ketel
Warm water: Cv-ketel
Cv-ketel: Gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom

Kadastrale gegevens

BUNSCHOTEN G 3286 Kadastrale kaart
Oppervlakte: 448 m²
Eigendomssituatie: Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging: In woonwijk
Tuin: Achtertuin en voortuin
Achtertuin: 184 m² (10,6 meter diep en 17,4 meter breed)
Ligging tuin: Gelegen op het zuidoosten

Bergruimte

Schuur/berging: Vrijstaande houten berging

Garage

Soort garage: Aangebouwde stenen garage
Capaciteit: 1 auto
Voorzieningen: Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid: Op eigen terrein en openbaar parkeren

Compare listings

Vergelijken
Overeem Makelaardij
  • Overeem Makelaardij