NIEUW IN DE VERKOOP: Prachtige vrijstaande woning aan het water in Eemdijk!
Deze charmante vrijstaande woning is gelegen in Eemdijk, met de achtertuin direct aan het water. De ligging van deze woning biedt een oase van rust en privacy waar je kunt genieten van de natuurlijke omgeving en het prachtige uitzicht op het water. De woning zelf is ruim opgezet en biedt een tal van mogelijkheden. Hoewel de woning gemoderniseerd dient te worden, heb je hier de kans om jouw droomhuis geheel naar eigen smaak en inzicht in te richten.
Met zijn karakteristieke uitstraling en vrijstaande ligging is deze woning een unieke kans voor diegenen die op zoek zijn naar rust, ruimte en de mogelijkheid om hun eigen stempel op een woning te drukken. De omgeving van Eemdijk staat bekend om zijn prachtige natuur, met uitgestrekte polders en schilderachtige landschappen. Hier kun je heerlijk wandelen, fietsen en tot rust komen in een landelijke omgeving.
Leuk weetje over de voordeur van de woning; deze is voorzien van glas-in-lood dat een bijzondere herkomst heeft. Het zijn namelijk de ramen van een oude NH-kerk die meer dan honderd jaar geleden aan de Laarderweg in Hilversum stond en ruim 40 jaar geleden is gesloopt.
Indeling:
Begane grond:
Je komt binnen in de ruime hal met trapopgang, toilet met fontein en de meterkast. Via de hal loop je door naar een kamer welke nu als werkkamer wordt gebruikt en de ruime woonkamer. Doordat de woonkamer veel raampartijen heeft oogt het er heerlijk licht. Via de woonkamer loop je door naar een 2e ruime kamer die nu eveneens als werkkamer wordt gebruikt. In deze kamer vind je een 2e trapopgang die naar de 1e verdieping leidt. De open keuken is voorzien van een oven en een 5 pits gasfornuis. Zowel de deur in de woonkamer als de deur in de keuken geven toegang tot de tuin. Op het dak van de woning liggen 23 zonnepanelen. Achter in de tuin zijn 8 zonnepanelen aanwezig welke ter overname worden aangeboden.
1e verdieping:
Je komt aan op de 1e overloop die toegang biedt tot 3 slaapkamers van goed formaat en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafelmeubel en een toilet. Via de ruime ouderslaapkamer loop je door naar een 2e overloop die toegang biedt tot een 4e ruime slaapkamer.
2e verdieping:
Dit betreft een vliering met vlizotrap.
Kortom, deze vrijstaande woning in Eemdijk met de achtertuin aan het water is een unieke kans voor degenen die op zoek zijn naar een woning met veel potentie. Met de mogelijkheid om de woning geheel naar eigen inzicht te moderniseren en de prachtige ligging aan het water, biedt deze woning u de ideale combinatie van rust, ruimte en vrijheid.
Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte 135 m2;
– Perceeloppervlakte 695 m2;
– Zeer ruime achtertuin aan het water gelegen;
– Eigen oprit;
– Rustig en landelijk gelegen;
– Naar eigen smaak in te richten;
– Oplevering in overleg.
Vraagprijs: € 725.000 kosten koper Hypotheekadvies
Vraagprijs per m²: € 5.370
Aangeboden sinds: 9 mei 2023
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg
Soort woonhuis: Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw: Bestaande bouw
Bouwjaar: 1984
Soort dak: Zadeldak bedekt met pannen
Gebruiksoppervlakten
Wonen: 135 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: 4 m²
Externe bergruimte: 21 m²
Perceel: 695 m²
Inhoud: 497 m³
Aantal kamers: 7 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers: 1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen: Douche en toilet
Aantal woonlagen: 2 woonlagen
Voorzieningen: Glasvezelkabel, TV kabel en zonnepanelen
Internet: Glasvezel
Energielabel: A Wat betekent dit?
Verwarming: Cv-ketel
Warm water: Cv-ketel en elektrische boiler
Cv-ketel: Remeha Avanta 28c (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
BUNSCHOTEN M 511 Kadastrale kaart
Oppervlakte: 695 m²
Eigendomssituatie: Volle eigendom
Ligging: In woonwijk en landelijk gelegen
Tuin: Tuin rondom
Schuur/berging: Vrijstaande houten berging
Soort parkeergelegenheid: Op eigen terrein en openbaar parkeren